050 211 2618 info@HR24.nl

Leergang

De effectieve HR-professional


Ontwikkel jezelf tot dé strategische partner in HR met praktische en impactvolle tools

Start

12 februari 2026

Periode

5 sessies in
3 maanden

Locatie

Huis ter Hansouwe – Peize

Investering

€2.995,- ex. BTW

Ontwikkel jezelf tot een effectieve HR-professional

Ben je als ervaren HR-professional betrokken bij een veranderproces? Wil je vol zelfvertrouwen bijdragen aan de vorming van mens en organisatie? Wil je zeker weten dat jouw mening wordt gehoord? Dan is hier de perfecte gelegenheid om je leiderschapskwaliteiten te ontwikkelen. In vijf gevarieerde trainingsdagen, waarin we steeds één thema uitdiepen, word je een Effectieve HR-Professional.


Wat brengt deze leergang jou?

  • Leer strategisch te presenteren om je doelen te bereiken.
  • Verbind collega’s en teams om de samenwerking te verbeteren.
  • Leer efficiënter communiceren en breng je boodschap helder over.
  • Word een gelijkwaardige gesprekspartner en adviseur voor directies.
  • Ontdek hoe AI jou kan helpen om nog efficiënter te werken.
  • Inspireer mensen met jouw unieke verhaal.

Wat kost het?

De leergang voor HR-professionals kost €2.995,- ex. BTW. Lunch, snacks en drankjes op de trainingsdagen zijn bij de prijs inbegrepen. 

Inschrijving leergang 2026

De inschrijvingen voor onze HR-leergang van 2026 zijn geopend! Heb je een vraag of wil je je graag inschrijven? Laat je gegevens achter via onderstaand formulier dan nemen we zo spoedig mogelijk contact met je op.

    Trainingsdagen 2026

    Wat ga je leren en welke thema’s komen aan bod?

    ACE-methode – 12 februari

    ACE staat voor Authenticiteit, Communicatie, Empathie. Tijdens deze trainingsdag leer je een omgeving creëren waarin communicatie effectief en succesvol is. De focus ligt minder op jouw specifieke inbreng en meer over de groepsdynamiek waarin je werkt. Staan niet alle seinen op groen? Hoe kun je dan overtuigen en adviseren op een manier die in jouw voordeel werkt?

    Presentatie Pro – 5 maart

    Presentatie Pro is een methode die inzicht geeft in hoe je presenteert. Hoe gaat het met jou? Wie is je publiek en hoe kun je hen beïnvloeden? We verdiepen ons vooral in de strategie van effect hebben na afloop van je presentatie. Wat is het eerste dat luisteraars gaan doen, en wat wil jij dat ze doen? Na deze training ben je een echte presentatie pro.

    Gedragsstijlen – 26 maart

    De training Gedragsstijlen gaat over de manier waarop je gesprekken voert. Wat doe je bewust en onbewust tijdens een gesprek, en wat is het effect van jouw gedrag? Hoe kun je je gedrag strategisch inzetten om een bepaald doel te bereiken? Ook gaan we aan de slag met hoofdtaal, harttaal, het metagesprek en omgaan met weerstand.

    AI voor consultancy – 16 april

    Tijdens deze sessie onderzoeken we hoe ChatGPT ons dagelijkse werk efficiënter en makkelijker kan maken. We kijken niet naar waar het ons kan vervangen, maar op welke manieren het ons kan helpen en ondersteunen, zodat jij de focus kunt houden op taken en situaties waarin je als HRprofessional uitblinkt.

    Psychologische veiligheid – 7 mei

    Tijdens de training Psychologische veiligheid leer je hoe je een open cultuur stimuleert waarin collega’s zich durven uitspreken, van elkaar leren en verantwoordelijkheid nemen. Je krijgt praktische handvatten om vertrouwen op te bouwen als basis voor ontwikkeling, samenwerking en blijvend resultaat.

    HR24 x 360talk

    HR24 biedt HR-advies, recruitment en bemiddeling voor organisaties. Ook kun je je als HR-professional aansluiten bij ons grote netwerk en werken aan je ontwikkeling. Deze leergang is maar een van de vele mogelijkheden om verder te groeien.

    360talk heeft al meer dan 1.500 mensen getraind, die ons gemiddeld een 9.1 gaven. We streven ernaar onze trainingen nog beter te maken. Ons doel is een 10. Ben jij klaar om deel uit te maken van deze leerervaring? Meld je aan en ontwikkel jezelf tot een Effectieve HR-Professional!

    Start

    12 februari 2026

    Periode

    5 sessies in
    3 maanden

    Locatie

    Huis ter Hansouwe – Peize

    Investering

    €2.995,- ex. BTW

    HR-Leergang

    De trainers

    Wietse Bijma

    Wietse Bijma

    Wietse Bijma gaat tijdens zijn trainingen in op de vraag die hij leerde stellen tijdens zijn studie psychologie: wat drijft mensen? Zijn grootste kracht is om de koppeling te maken met de praktijk.

    “Een model of een bepaald principe kan een mooie kapstok zijn om iets duidelijk te maken. Maar juist de koppeling met de dagelijkse praktijk geeft mijn trainingen een grote meerwaarde. Deelnemers gaan aan het einde van de training met concrete acties de deur uit.”

    Tristan Hofman

    Tristan Hofman

    Tristan Hofman is expert in communicatie en teamwork. “Ik ben gefascineerd door de potentie van de mens. Communiceren doen we de hele dag door. Zelfs als je niets zegt, communiceer je een heleboel,” aldus Tristan.

    “Toch hebben we allemaal wel een ervaring waaruit blijkt dat echt effectief communiceren makkelijker is gezegd dan gedaan. Het is mijn missie om mensen te helpen hun talent te ontwikkelen en te activeren.”

    Mathilde Lubbers

    Mathilde Lubbers

    Mathilde Lubbers heeft een achtergrond in politieke marketing en een bloeiende carrière in communicatie en marketing. Ze wordt blij als deelnemers na een training oud gedrag afschudden, en gaan geloven in wie ze echt zijn en wat ze te bieden hebben.

    Mathilde hanteert vaak de metafoor van de achterbank tijdens presentatietrainingen: “Iedereen gebruikt wat er standaard al jaren voor in de auto ligt, maar waarschijnlijk heb je nog allerlei mooi gedrag op de achterbank liggen. Zo kun je in verschillende situaties uit meerdere vaatjes tappen.”

    Barbara van Brug

    Barbara van Brug

    Barbara van Brug richt zich op het trainen van soft skills en is gespecialiseerd in feminien leiderschap. Als trainer helpt ze organisaties en hun leiders om de kracht en noodzaak van zachtheid te ontdekken.

    “Juist in die zachtheid ontdek je wat de waarheid is voor jou, jouw team en het bedrijf. Zo word je geen slaaf van een resultaatgericht systeem, maar bouw je verder op wat voor jou van waarde is.”

    Veelgestelde vragen

    Voor wie is de training?

    Voor HR-Professionals vanaf ongeveer 3 jaar ervaring. Het beste is als jij een ervaringsniveau hebt van een medior of senior professional.

    Wat zijn de tijden, duur en locaties?

    De trainingen zijn gepland tussen 9:00 – 17:00 en vinden plaats bij Huis ter Hansouwe in Peize.

    Wat is het niveau van de trainingen?

    Het niveau van de trainingen is gericht op deelnemers die een HBO werk en denkniveau hebben.

    Hoeveel deelnemers doen er mee?

    Er wordt gericht op een groepsgrootte van 10 tot 12 deelnemers.

    Wat zijn de voordelen voor de deelnemer?

    Je vergroot je impact door aan je communicatieskills te werken. Daarnaast vergroot je jouw adviesvaardigheden en presentatieskills. Ook leer je hoe AI kan bijdragen aan efficiënter werken.

    Zijn de kosten van de training aftrekbaar?

    De opleidingen zijn niet meer aftrekbaar. Er zijn wel wat subsidiemogelijkheden, en veel werkgevers hebben een opleidingsbudget voor hun medewerker. Wil jij hier meer over weten, neem dan even contact met ons op.

    Is de trainingslocatie bereikbaar met OV?

    Huis ter Hansouwe is niet rechtstreeks bereikbaar met OV, daarom bieden we een gratis pendelservice aan vanaf P+R Peize. 

    Waar kan je parkeren?

    Parkeren kan gratis bij Huis ter Hansouwe.

    Overige vragen

    Staat het antwoord op jouw vraag er niet bij? Laat je gegevens en je vraag achter via het formulier, of neem telefonisch contact op met Arnold Kremer via onderstaande knop.

    Meld je aan voor deze leergang

    Ben jij aanwezig bij onze leergang voor HR-professionals? Meld je dan snel aan via de onderstaande knop! Er is een beperkt aantal plekken beschikbaar.

    Onze reviews